0212 553 54 55
info@montajburada.com
Merter, Güngören/İSTANBUL

Sizin için kusursuz çözümler hazırlıyor ve sunuyoruz

Montajburada, Zayıf Akım ve Kuvvetli Akım sistemleri ile ilgili Teknolojiyi takip ve uygulamak üzere 2015 yılında kurulmuştur. Faaliyet gösterdiği alanlarda teknolojik gelişimleri takip ederek, kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri sağlamayı ilke edinmiştir.

Montajburada, ücretsiz olarak sunmuş olduğu danışmanlık hizmeti ile. kullanıcıların taleplerine cevap vermenin ötesinde ileride ortaya çıkabilecek beklentileri de karşılayacak proje çalışmaları yapar. Böylece kullanıcılar deneme yanılma yolu ile değil, proje başlangıcında talep etmiş olduğu sistemle ilgili tüm detayları ve çözümleri öğrenmiş olur.

Montajburada, kaliteyi ön planda tutarak kullanıcılara alanında uzman üyelerini yönlendirir, en iyi ürün ve hizmeti sunmalarını sağlar.

Teklif Al

15+ Yıllık Deneyim

Uzmanlık

Sektörde 15+ yıllık deneyimimiz ile sizlere hizmet verebilmek için sürekli olarak çalışıyoruz.

Uzman Kadro

Ekibimiz

Ekibimiz alanında uzman ve uzun yıllardır bu sektörde çalışan deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

We are Expert

Sektöre Gelişmeler

Sektördeki gelişmeleri sizin yerinize takip ediyor ve sizin için en iyi olabilecek hizmeti sizlere sunuyoruz.

  Kullanıcı Deneyimleri

  Başarılı ve Temiz İşçilik

  MontajBurada ekibi ile daha önce bir kaç kez çalışma fırsatı bulduk kendileri uzman ekipleri ile birlikte bütün isteklerimizi sorunsuz bir şekilde tamamladılar. Uzun bir süre kendileri ile çalışacağımıza eminiz. Verdikleri sorunsuz hizmet ve güven için teşekkür ederiz.
  blank

  Ahmet Y.

  - Yönetici

  Ucuz Fiyat Kaliteli İşçilik

  Firmamızın güvenlik kamera sistemleri konusunda uzun süredir arayış içerisindeydik. MontajBurada ekibi ile iletişime geçtik beklentilerimizi fazlası ile karşıladılar. Hem uygun fiyat hem ürün kalitesi olarak çok memnun kaldık. Daha sonra tekrar çalışmak dileği ile.
  blank

  Duygu H.

  - Muhasebe Uzmanı